Marcin Błaszczyk

Usługi tartaczne - Tartak przewoźny - Przecieranie drewna

Usługi tartaczne na terenie całego kraju

Dzisiaj jest czwartek, 18 lipiec 2024

Dlaczego My?

Nasza firma charakteryzuje się dużym profesjonalizmem oraz dobrym podejściem do każdego Klienta. Nasze usługi tartaczne są stosunkowo bardzo tanie. To My się przystosowujemy do Klienta, a nie Klient do nas...
Jak pracujemy

Kontakt z nami

Jeśli chcesz się skontaktować z naszą firmą najlepiej wykonać do nas telefon. Numer naszego telefonu to:
Telefon 602 454 268

Gdzie działamy?

Nasza firma działa na terenie całej Polski. Oferujemy tartak przewoźny - dotrzemy w każde miejsce wskazane przez Klienta. Nasza siedziba znajduje się w Staro Paprockich Holendrach.

Zobacz nasze artykuły.

Co to jest tartak objazdowy

Tartak objazdowy to maszyna mobilna, czyli "na kółkach". Podstawowym jej elementem jest długa rama długości około 6 metrów, podnośniki, obracaki, brzeszczoty silniki elektryczne, a wszystko to składa się na tartak, czyli nic innego jak maszynę do przecierania drewna. Obecnie słowo tartak nie kojarzy nam się tylko z wielkimi tartakami stacjonarnymi.

Na polskim rynku są już firmy dysponujące tartakami znanej renomowanej firmy Wood-Mizer, dzięki którym przecieranie drzewa odbywa szybko dokładnie w jednym słowie bezproblemowo. Głównym atutem tartaków przewoźnych jest to, iż wstępna obróbka drewna odbywa się na miejscu wskazanym przez nas, tak więc maszyny mobilne (przejezdne)to ogromny komfort przede wszystkim dla nas klientów.

Zyskujemy czas który musieli byśmy poświęcić na transport drewna na tartak oraz związane z tym koszty. Zamawiając usługę przetarcia drewna, krótko mówiąc chcąc z okrągłego drzewa które posiadamy lub zakupimy uzyskać gotowa tarcicę np.: krokwie dachowe ,płazy lub inne elementy musimy swoje drzewo poddać odpowiedniej obróbce, a pierwszym krokiem jest właśnie przecieranie drewna. Ważnym elementem jest długość cięcia takiego traka do 14m oraz średnica 1,2 no i oczywiście dokładność. Muszę wspomnieć również o hydraulice która jest bardzo ważna bowiem dzięki niej załadunek nawet dużej kłody drzewa ,jak i przesunięcie czy obrócenie jej nie wymaga naszej pomocy (użycia naszej siły fizycznej)

Wiele osób uważa że taki tartak objazdowy posiada duży pobór mocy. Jednak silnik jaki przeważnie występuje w takim traku ma 7,5 kw. i wytrzymuje zabezpieczenie już od 16 amperów. A takie zabezpieczenie przeważnie posiada każde gospodarstwo. Osoby pracujące przy takim tartaku (operatorzy) posiadają duże doświadczenie w sprawach drewna i jego obróbce. Wydawać nam się może, iż taki komfort tartak objazdowy przyjeżdżający do nas na miejsce wykonuje usługę to duża inwestycja? Otóż usługi te nie drogie.

Podsumowując drogi kliencie chcąc przetrzeć drzewo zamów tartak objazdowy. Szybko i tanio oraz na miejscu

Realizacja TOMBIT

Facebook